Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1909 w drodze. Microsoft potwierdza taką aktualizację

Windows 10 1909 to kolejna duża aktualizacja dla „dziesiątki”, która powstaje pod nazwą kodową 19H2. Microsoft nie testuje jej z Insiderami, ale potwierdził, że takie uaktualnienie rzeczywiście jest w przygotowaniu. Premiera Windows 10 1909 ma odbyć się jesienią. Na pewnym etapie Microsoft uruchomi program testowy.

Windows 10 1909 najpierw zaczął pojawiać się w plotkach. Sam Microsoft oficjalnie milczał o aktualizacji 19H2. Teraz to uległo zmianie. Zdanie w sprawie tego uaktualnienia zabrał pracownik giganta z Redmond, Brandon LeBlanc, starszy menadżer programu Insiderów. Potwierdził, że jesienna aktualizacja dla dziesiątki rzeczywiście jest w przygotowaniu.

Co jednak ciekawe, Windows 10 1909 nie został udostępniony w poglądowych wersjach dla testerów. Ci już teraz biorą udział w programie pilotażowym kolejnej aktualizacji, czyli 20H1. To tylko zdaje się potwierdzać, że w wersji 19H2 raczej nie ma co liczyć na większe nowości. Samo uaktualnienie przez media określane jest takim Service Packiem.

Windows 10 19H2 1909 Skip Ahead kiedy premiera Microsoft Windows 10 1903

Windows 10 1909 Microsoft jednak udostępni do testów

LeBlanc dodaje, że na pewnym etapie Windows 10 1909 zostanie pewnie udostępniony Insiderom. Microsoft planuje zrobić to w późniejszym czasie. Jeśli tak się jednak stanie, to zapewne system trafi tylko do kanału Release Preview. Ewentualnie do wolnego pierścienia aktualizacji. Do szybkiego z pewnością nie.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij