Udostępnij
Tweetnij

Android 10 ma nowy easter egg

Android 10 jest już blisko i w ostatniej testowej wersji Google umieściło easter egg. To gra typu łamigłówki, której rozwiązanie sprawi, że zostanie wyświetlona ikonka zielonego robota. Easter egg znajduje się w systemie Android Q beta 6. Został dostrzeżony przez jednego z użytkowników smartfona Essential Phone.

Android 10 zostanie udostępniony już wkrótce i jak dobrze wiemy, Google w każdej kolejnej wersji ukrywa easter egg. W najnowszej wersji zielonego robota nie jest inaczej. Tam doszukano się ukrytej gry typu łamigłówki. Znaleziono ją na smartfonie Essential Phone, które też już dostał szóstą betę oprogramowania.

Chcąc aktywować easter egg w systemie Android 10 należy udać się do sekcji ustawienia i informacji o telefonie. Dotknięcie kilka razy ekranu sprawi, że wyświetli się siatka. Następnie macie grę typu łamigłówki do rozwiązania. Gdy wam się to uda, to zostanie wyświetlone ikonka zielonego robota.

Google Android 10 Q nowy easter egg jak aktywować gry łamigłówki Google Android 10 Q nowy easter egg jak aktywować gry łamigłówki

Android 10 w finalnej wersji też dostanie easter egg

Google zazwyczaj wprowadza easter egg pod koniec prac nad konkretnymi wersjami oprogramowania. Nie inaczej jest w przypadku systemu Android 10. Ta sama gra zostanie ukryta w finalnej wersji nowego, zielonego robota. Premiera jest już blisko i gigant z Mountan View wkrótce powinien ujawnić konkretny termin oraz, co najważniejsze, oficjalną nazwę systemu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Reddit

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij