Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1909 w drodze. To będzie taki Service Pack

Windows 10 1909 to kolejna, większa aktualizacja dla „dziesiątki”, która zostanie wydana po wersji 1903. W tym przypadku będzie to jednak swego rodzaju Service Pack. Microsoft zamierza pominąć tu testy z Insiderami. Windows 10 19H2 będzie taką aktualizacją uzupełniającą, gdzie nowych funkcji raczej za wiele nie będzie.

Windows 10 1909 to aktualizacja, którą Microsoft rozwija pod nazwą kodową 19H2. Już wam o tym wspominaliśmy. Pomimo tego, że nie prowadzi w tym przypadku testów z Insiderami i skupił się na wersji 20H1, tak uaktualnienie ma zostać udostępnione w drugiej połowie tego roku. Czego można się spodziewać po tej wersji oprogramowania?

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 1909 będzie suplementem dla wersji 1903

Windows 10 1909 to aktualizacja, którą rzeczywiście będzie można nazwać jako Service Pack. Microsoft udostępniał tego typu uaktualnienia włącznie do „siódemki”, a potem z nich zrezygnowano i zastąpiono nowymi. Testy z Insiderami mają tu jednak szansę się rozpocząć, ale zapewne bliżej premiery. Na pewno nie będą prowadzone w szybkim pierścieniu aktualizacji, a pewnie tylko w Release Preview, co w tym przypadku ma największy sens. Testerzy w szybkim kanale aktualizacji są już na etapie testów wersji 20H1, czyli kolejnego dużego uaktualnienia z nowymi funkcjami.

Windows 10 19H2 1909 Skip Ahead kiedy premiera Microsoft Windows 10 1903

Windows 10 1909 zostanie pewnie udostępniony publicznie jesienią tego roku. Będzie takim uaktualnieniem uzupełniającym dla wersji 1903, która jest już dostępna na wszystkie urządzenia (gdzie nie istnieje blokada). Nowych funkcji za wiele tu nie będzie. Szybciej można liczyć na optymalizacje i tego typu usprawnienia, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij