Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 19H2 istnieje i zostanie udostępniony po wersji 1903

Windows 10 19H2 istnieje i Microsoft nie ma w planach wycofania się z wydania tej aktualizacji. Pomimo tego, że na jej temat jest bardzo cicho. Ma to być swego rodzaju Service Pack, które udostępniano okienkom przed laty. Aktualizacja 19H2 zostanie udostępniona po Windows 10 1903, którego debiut odbędzie się w tym miesiącu.

Windows 10 19H2 to aktualizacja, której powinniśmy spodziewać się po debiucie wersji 1903. Ta ostatnia ma premierę w tym miesiącu. Co ciekawe, Microsoft rzeczywiście przygotowuje to uaktualnienie, choć nie słyszymy o nim w zasadzie nic. Będzie to swego rodzaju Service Pack, które gigant z Redmond udostępniał użytkownikom okienek przed laty.

Informacje na temat Windows 10 19H2 przekazała na Twitterze Mary Jo Foley. To znana obserwatorka Microsoftu i autorka książek poświęconych produktom firmy. Przed laty udowadniała, że ma sprawdzone informacje na temat planów giganta z Redmond. Zapewne w tym przypadku nie jest inaczej.

Windows 10 19H2 1909 kiedy premiera 1903 May 2019 Update 20H2

Niestety, o Windows 10 19H2 wiadomo bardzo niewiele. To aktualizacja, którą Microsoft chce udostępnić jeszcze w tym roku, a więc pojawi się ona pomiędzy wersjami 1903 i 20H1. Jeśli ma to być jakiś Service Pack, to trzeba mieć świadomość tego, że nowości zbyt wiele pewnie tu się nie pojawi.

Windows 10 19H2 to Service Pack, a więc nie wprowadzi tak wiele, co aktualizacja 1903

Windows 10 1903 jest tuż za rogiem i wiemy, że w tym uaktualnieniu pojawi się naprawdę dużo nowości. W przypadku aktualizacji 19H2 gigant z Redmond pewnie skupi się na optymalizacjach i poprawkach. Nowe funkcje pewnie zostaną wprowadzone dopiero z uaktualnieniem 20H1, którego debiut odbędzie się w 2020 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij