Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 dostępny dla wszystkich

Windows 10 1903 został udostępniony w zeszłym miesiącu. Microsoft początkową zwalniał majową aktualizację falami. Teraz dowiadujemy się, że uaktualnienie May 2019 Update jest już ogólnodostępne. To oznacza, że wystarczy tylko udać się do ustawień, następnie Windows Update i sprawdzić ręcznie dostępność nowych aktualizacji.

Windows 10 1903 został udostępniony w maju. Jak jednak dobrze wiemy, początkowo Microsoft udostępniał system falami. Teraz Mike Ybarra z firmy z Redmond poinformował o tym, że aktualizacja jest już dostępna do pobrania dla wszystkich zainteresowanych. To oznacza, że system w końcu wszedł do etapu ogólnej dostępności.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 1903 to aktualizacja, która sama się nie pobiera. Microsoft przekazał, że o jej zainstalowaniu mogą zdecydować sami użytkownicy, którzy mogą to zrobić lub też nie. Wszystko wedle woli właścicieli komputerów. Jeśli jednak chcecie uzyskać dostęp do najnowszych funkcji, to musicie udać się do ustawień, a potem do Windows Update. Następnie należy ręcznie sprawdzić dostępność nowych uaktualnień. Wyświetli się majowa aktualizacja May 2019 Update, którą następnie będzie można pobrać.

Problemy z Windows 10 1903 May 2019 Update majowa aktualizacja błędy instalacji brak funkcji AMD Ryzen RAID sterowniki

Windows 10 1903 ma bardzo małe przyjęcie

Windows 10 1903 nie miał dobrego przyjęcia. System kilka dni temu miał tylko udział na poziomie 1,4%, czyli wręcz niszowy. Najpopularniejszą edycją „dziesiątki” jest April 2018 Update, która znajduje się na niemal co trzecim PC z nowymi okienkami. Drugie miejsce należy do October 2018 Update.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij