Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 ogólnie dostępny

Windows 10 1903 ciągle nie jest dostępny dla wszystkich. W tym tygodniu Microsoft udostępnił jednak nową aktualizację. To patch z numerkiem KB4505057, który podnosi numer wydania systemu do 18362.116. Majowa aktualizacja Windows 10 1903 jest coraz bliżej, ale gigant z Redmond ciągle nie ujawnia, kiedy premiera dla wszystkich.

Aktualizacja: Windows 10 1903 został publicznie udostępniony. Możecie udać się do Windows Update i zobaczyć, czy oprogramowanie jest dostępne na wasz komputer. Oczywiście, Microsoft będzie je udostępniać na początku falami. Dlatego uaktualnienie może od razu się u was nie pojawić.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 1903 to uaktualnienie wyczekiwane przez wiele osób. Microsoft przekazał wcześniej, że premiera odbędzie się w maju. Jednak nie ujawnił, kiedy dokładnie. Miesiąc pomału zaczyna nam dobiegać do końca i majowa aktualizacja ciągle nie została udostępniona publicznie.

Windows 10 1903 obecnie znajduje się w rękach Insiderów, którzy otrzymali, już kolejną w tym miesiącu po tej łatce, aktualizację. To patch oznaczony ciągiem znaków KB4505057. Zawiera on tylko jedną poprawkę. Ta związana jest z problemami z wybranymi brytyjskimi stronami rządowymi, które nie obsługują HTTP Strict Transport Security (HSTS). Microsoft Edge lub Internet Explorer 11 mogły blokować do nich dostęp.

Windows 10 1903 kiedy premiera dla wszystkich majowa aktualizacja May 2019 Update

Microsoft jest bardzo ostrożny w przypadku Windows 10 1903

Widzimy, że Microsoft podchodzi do premiery Windows 10 1903 bardzo ostrożnie. Firma nie może pozwolić sobie na problemy, które wystąpiły przy okazji upublicznienia poprzedniej aktualizacji, czyli October 2018 Update. Dlatego też okres testowy przeciąga się w czasie. Gigant z Redmond chce wyeliminować możliwie jak najwięcej błędów.

Niedawno wspominaliśmy wam, że Windows 10 1903 wprowadzi udoskonalenia z zakresu wyszukiwania oraz wydajności. Pojawi się także wiele innych nowości. Pozostaje wierzyć, że Microsoft niedługo uchyli rąbka tajemnicy w kwestii publicznej dostępności majowej aktualizacji. Pozostaje wierzyć, że nie dojdzie do opóźnień.

Przeczytaj także: Xiaomi Mi Band 4 w nowym przecieku. Jest zdjęcie

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij