Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 dostaje rozwiązania trzech problemów, które mogły blokować instalację

Windows 10 1903 zawiera pewne problemy, które powodują, że instalacja na wybranych PC jest zablokowano. Microsoft co jakiś czas rozwiązuje kolejne błędy. W tym tygodniu gigant z Redmond rozwiązał trzy problemy z Windows 10 1903, które doprowadzały do blokady instalacji. Wśród nich jest ten z zewnętrznymi nośnikami USB.

Windows 10 1903 został udostępniony w maju, ale w rzeczywistości ciągle ma bardzo mały udział. Wynika to m.in. z faktu, że instalacja systemu blokowana jest na wybranych komputerach. Tam występują pewne problemy, które są znane. Microsoft w tym tygodniu zdołał rozwiązać kolejne trzy błędy.

Microsoft poinformował na własnej stronie, że rozwiązał trzy problemy z Windows 10 1903. Wprowadzono je w ostatniej zbiorczej aktualizacji, która podniosła numer systemu do 18362.116. Wśród nich jest błąd, który uniemożliwiał zainstalowanie oprogramowania na tych komputerach, do których podłączone są zewnętrzne nośniki danych na USB oraz karty pamięci. Teraz instalacja nowych okienek w takiej konfiguracji jest możliwa, bo wcześniej należało je odłączyć. Pozostałe dwa związane są obsługą Dolby Atmos i aplikacją Dynabook Smartphone Link.

problemy z Windows 10 1903 blokada instalacji jak zainstalować na pc Microsoft

Problemy z Windows 10 1903 nadal występują

Co prawda, Microsoft zdołał rozwiązać kolejne problemy z Windows 10 1903. Niestety tych znanych i ciągle niemających rozwiązania jest więcej. Z wykazem możecie zapoznać się po udaniu do źródła informacji. Gigant z Redmond cały czas szuka przyczyn.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij