Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 od Xiaomi dostanie cztery nowe funkcje, a co z MIUI 11?

MIUI 10 to aktualna wersja nakładki Xiaomi, która niedługo otrzyma cztery nowe funkcje. Chińczycy zapowiedzieli nowości, które najpierw pojawią się w becie oprogramowania. Potem zostaną skierowane do stabilnej wersji. Tymczasem Xiaomi cały czas milczy w kwestii aktualizacji do MIUI 11 i nabrało wody w usta.

MIUI 10, które zaprezentowano w maju 2018 roku, wkrótce dostanie cztery nowe funkcje. Xiaomi ogłosiło je dla chińskiej bety nakładki i to tam najpierw one się pojawią. Z czasem zostaną udostępnione w stabilnej aktualizacji. Jednak w Europie testować nowości nie będziemy, bo globalny program pilotażowy zamknięto na początku lipca.

Wiemy, że MIUI 10 dostanie obsługę gestów 3D. Ich obsługę dodano w becie Androida Q dla Mi 9. W ten sposób będą oferowane nowe funkcje na podstawie ruchów, które będzie można wykonać w powietrzu telefonem. Wiemy, że w ten sposób będzie można uruchamiać konkretne aplikacje. Następnie mamy nowe opcje z zakresu oczyszczania plików, które będą bazować na sztucznej inteligencji. Pojawi się także rozmywanie otwartych aplikacji w trybie wielozadaniowości, gdzie znajduje się na ekranie kilka z nich. Na koniec mamy nowe opcje z zakresu programowego ukrywania notchy na telefonach marki Xiaomi.

Xiaomi MIUI 10 nowe funkcje kiedy premiera MIUI 11 Xiaomi MIUI 10 nowe funkcje kiedy premiera MIUI 11 Xiaomi MIUI 10 nowe funkcje kiedy premiera MIUI 11 Xiaomi MIUI 10 nowe funkcje kiedy premiera MIUI 11 Xiaomi MIUI 10 nowe funkcje kiedy premiera MIUI 11

Xiaomi zapowiada nowe funkcje dla MIUI 10, a na temat MIUI 11 ciągle milczy

MIUI 11 to najnowsza wersja nakładki Xiaomi, której zapowiedź ciągle się nie odbyła. Prace nad nią zainaugurowano już kilka miesięcy temu. Jednak na jej premierę cały czas czekamy. Tymczasem w tej sprawie producent nabrał wody w usta i od kilku tygodni milczy.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij