Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 dostaje częściowe rozwiązanie problemu z USB

Windows 10 1903 zawierał błąd związany z USB, który uniemożliwiał instalację majowej aktualizacji. Microsoft po części rozwiązał te problemy w ostatniej poprawce. Jednak błąd nadal w jakimś stopniu istnieje. Dlatego Microsoft nadal zaleca w trakcie instalacji Windows 10 1903 odłączenie nośników danych z portem USB.

Windows 10 1903 został udostępniony w maju i jest już w zasadzie ogólnodostępny. Istnieją jednak znane blokady, które uniemożliwiają prawidłową instalację May 2019 Update. Jedna z nich dotyczy USB, gdyż nośniki danych z takim portem mogą sprawiać problemy. Microsoft po części rozwiązał ten błąd, ale nie do końca.

Ostatnia zbiorcza aktualizacja dla Windows 10 1903 zawiera częściowe rozwiązanie błędu z USB. W wielu wypadkach instalacja po podłączeniu takich nośników danych powinna przebiegać bezproblemowo. Jednak nie zawsze tak będzie. Microsoft wyjaśnia, że problemy częściowo zażegnano, ale i tak ciągle zaleca się odłączenie takich nośników na czas instalacji.

Windows 10 1903 kiedy premiera dla wszystkich majowa aktualizacja May 2019 Update problemy z USB błąd

Nie wiadomo, kiedy Microsoft całkowicie rozwiąże problemy z USB w Windows 10 1903

Błąd ten znany jest już od dawna, ale całkowitego rozwiązania problemu ciągle nie ma. Po Windows 10 1903 czeka nas w tym roku kolejne większe uaktualnienie dla „dziesiątki”. To aktualizacja, która powstaje pod kryptonimem 19H2. Finalnie spodziewajmy się jej z numerem 1909. Wiemy jednak, że nowości w tej wersji za wiele nie będzie. To uaktualnienie, które można potraktować bardziej jako swego rodzaju Service Pack, które Microsoft udostępniał na okienka przed laty. Premiera dla wszystkich ma odbyć się jesienią tego roku.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć na iOS i Androida

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij