Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2018 Update wstrzymany. Microsoft reaguje na problemy

Windows 10 October 2018 Update został udostępniony kilka dni temu. Pojawiły się jednak pewne problemy. Wśród nich również objawiające się znikaniem pewnych plików z komputerów użytkowników. Microsoft zareagował na zaistniałe problemy i wstrzymał dostępność Windows 10 October 2018 Update. Systemu nie można już pobierać.

Windows 10 October 2018 Update zadebiutował na początku tygodnia. Oprogramowanie nie było jednak pozbawione wad. Wspominaliśmy wam m.in. o utrudnieniach związanych ze sterownikami Intela czy błędach w CCleanerze. Pojawiły się także inne problemy. Użytkownicy zaczęli skarżyć się na znikające pliki po instalacji aktualizacji Redstone 5. Microsoft postanowił zareagować.

Microsoft wstrzymał dostępność Windows 10 October 2018 Update. Systemu nie można już pobierać poprzez Windows Update czy narzędzie do tworzenia nośnika instalacyjnego. Obecnie na stronie pobierania dostępny jest ponownie system w wersji April 2018 Update, czyli poprzednie uaktualnienie. Na stronie wsparcia firmy czytamy, że aktualizację wycofano właśnie z powodu znikania plików u wybranych użytkowników.

Windows 10 October 2018 Update problemy Microsoft wycofuje

Problemy z Windows 10 October 2018 Update wkrótce zostaną rozwiązane

Microsoft na razie milczy w kwestii ponownej dostępności Windows 10 October 2018 Update. Najpierw gigant z Redmond musi rozwiązać zaistniałe problemy. To pewnie chwilę potrwa, bo trzeba dojść, co powoduje błędy i następnie je wyeliminować. Dopiero wtedy aktualizacja będzie dostępna ponownie.

W najbliższy wtorek wypada Patch Tuesday, ale jest mało prawdopodobnym, że firma do tego czasu rozwiąże problemy. Na ponowną dostępność Windows 10 October 2018 Update musimy jeszcze czekać. Gdy tylko oprogramowanie zostanie udostępnione do pobrania ponownie, to na pewno was o tym poinformujemy. Tymczasem trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij