Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2018 Update dostępny. Jak zainstalować już dziś?

Windows 10 October 2018 Update jest już dostępny. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak zainstalować uaktualnienie Redstone 5 już teraz, to mamy dla was odpowiedź. Aktualizacja jest dostępna do pobrania na stronie Microsoftu. W ten sposób Windows 10 October 2018 Update można zainstalować na komputerze ręcznie.

Windows 10 October 2018 Update, zgodnie z zapowiedziami, jest już dostępny do pobrania. Microsoft rozpoczął proces udostępniania finalnej wersji Redstone 5 poprzez aktualizacje automatyczne. Będzie to jednak przebiegać etapami i na razie nie każdy może uaktualnić własny komputer w ten sposób. Na szczęście, można też spróbować ręczną instalację. Zobaczmy, jak to można zrobić.

Jak zainstalować Windows 10 October 2018 Update już dziś

Windows 10 Ocotber 2018 Update można w zasadzie będzie zainstalować na kilka różnych sposobów. Pierwszy już działa, bo powiązany jest z programem Insider. Testerzy już dysponują aktualną wersją oprogramowania. Dla pozostałych z was proponujemy wykonanie instalacji z użyciem narzędzia Asystent aktualizacji. Zrobicie to wykonując poniższe kroki.

1. Upewnij się, że masz zainstalowany April 2018 Update z aktualnymi poprawkami.

2. Udaj się na tę stronę Microsoftu, gdzie następnie musisz wybrać opcję Zaktualizuj teraz.

jak zainstalować Windows 10 October 2018 Update Redstone 5

3. Uruchomi się proces pobierania narzędzia, które należy uruchomić. To sprawdzi, czy zainstalowana wersja „dziesiątki” jest aktualna.

4. W momencie, gdy zostanie wykryta wersja April 2018 Update, a będzie dostępny już October 2018 Update, to będzie można przeprowadzić proces aktualizacji.

5. Rozpocznie się proces aktualizacji, gdzie należy postępować zgodnie ze wskazówkami instalatora.

Instalacja Windows 10 October 2018 Update trochę potrwa, ale do momentu ponownego uruchomienia komputera będziecie mogli z nim normalnie pracować.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij