Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google trafia na komputery. Nieoficjalnie, ale działa

Asystent Google na komputery działa z Chrome OS. Pojawił się nieoficjalny projekt. Dzięki niemu Asystent Google działa z systemami Windows, macOS i Linux.

Asystent Google na komputery nie został nigdy udostępniony poza platformą Chrome OS. Na Chromebookach działa, ale co mają powiedzieć użytkownicy maszyn z systemami operacyjnymi Windows, macOS czy Linux? Pojawiło się światełko w tunelu w postaci nieoficjalnego projektu. Jego autorem jest Melvin L. Abraham.

jak włącyć Asystent Google na komputery Windows macOS Linux

Melvin L. Abraham sprawił, że Asystent Google jest w stanie działać na komputerach z wymienionymi systemami. Jego projekt został udostępniony na platformie GitHub. Znajdziecie tam nawet wszystkie potrzebne pliki i instrukcje, które pozwolą wam na włączenie funkcji. Wspierany jest także ciemny motyw, który jest w ostatnim czasie bardzo popularny.

jak włącyć Asystent Google na komputery Windows macOS Linux

Asystent Google na komputery najlepiej z Windows, ale macOS i Linux też wspierane

Tutaj warto dodać, że Asystent Google przeniesiony na komputery przez Abrahama najwięcej funkcji oferuje w systemie Windows. Co prawda, systemy macOS i Linux też są obsługiwane. Jednak tutaj trzeba liczyć się z pewnymi ograniczeniami, co warto mieć na uwadze. Więcej szczegółów znajdziecie w linku źródłowym, do którego was odsyłamy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij