Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wprowadza nowe funkcje do aplikacji Mi Home

Mi Home 6.1.202 to najnowsza wersja aplikacji Smart Home Xiaomi. Aktualizacja wprowadziła kilka ciekawych nowości. Zobaczmy, co dodano w Mi Home 6.1.202.

Mi Home 6.1 to aktualne wydanie aplikacji Smart Home marki Xiaomi. Aktualizacja z tym numerem pojawiła się kilka dni temu na urządzeniach z iOS, a teraz pojawiło się uaktualnienie oznaczone ciągiem 6.1.202. W przypadku wersji na Androida ciągle są to wydania zaczynające się od numerku 6.0.xxx. Zobaczmy, co nowego wprowadza oprogramowanie. Pewne nowości są.

Aplikacja Xiaomi Mi Home 6.1.202 – co nowego / wykaz nowości

  • Dodano zalecane sceny „Włącz światło w nocy” i „Dobranoc”
  • Dodano scenę „trybu uśpienia”, która zmniejszyłaby jasność ekranu i głośność głośników Mi AI, abyś mógł cieszyć się snem
  • Dodano proces inicjacji routera Mi i w pełni obsługuje korzystanie z routera Mo
  • Dodano często zadawane pytania dotyczące konta w Pomocy i opiniach
  • Zoptymalizowano funkcję rozpoznawania błędów w wiadomości porządkowej aparatu
  • Zoptymalizowano jakość połączeń niektórych kamer
  • Naprawiono problem z nieprawidłowym obrazem podczas skanowania kodu w celu sparowania niektórych urządzeń
  • Naprawiono niektóre problemy z wyświetlaniem i wydajnością wtyczek urządzenia
  • Naprawiono problem z awarią zarządzania pamięcią niektórych kamer

Tak więc aktualizacja Xiaomi Mi Home 6.1.202 to nie tylko nowości, ale również optymalizacje i poprawki znalezionych błędów. Oprogramowanie jest już dostępne do pobrania z App Store. W przypadku Androida najnowszym wydaniem pozostaje wydanie z numerkiem 6.0.210.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Netfliksa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij