Udostępnij
Tweetnij

5 wskazówek i trików dla aplikacji HBO Go

HBO Go to platforma, która zawiera ukryte funkcje i triki. Wybraliśmy najlepsze wskazówki i sztuczki. Zobaczmy, jak ułatwić sobie pracę z serwisem HBO Go.

HBO Go skrywa różne ukryte funkcje i triki, które warto znać oraz używać. Możliwość oglądania filmów w trybie offline? Kontrola rodzicielka lub aktywacja nowych urządzeń? To wszystko jest możliwe. Rzućmy sobie okiem na najlepsze sztuczki i wskazówki dla platformy HBO Go.

Oglądamy filmy i seriale w trybie offline

HBO Go od niedawna pozwala oglądać filmy oraz seriale w trybie offline, a więc bez połączenia z internetem. Była to mocno wyczekiwana funkcja i w 2020 roku w końcu ją dodano. Jak to działa? W bardzo prosty sposób. Należy tylko w aplikacji wybrać opcję Pobierz odcinki. Następnie zaznaczyć te epizody, które następnie zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Potem dostęp do nich można uzyskać z poziomu sekcji Pobrane.

aplikacja HBO Go najlepsze triki ukryte funkcje sztuczki wskazówki

Korzystamy z kontroli rodzicielskiej

Jeśli mamy dzieci, to z pomocą przychodzi kontrola rodzicielska, którą HBO Go ma. Chcąc ją skonfigurować, trzeba udać się do sekcji Ustawienia i następnie Kontrola rodzicielska. Tu nadajemy PIN oraz wybieramy zakres wiekowy, dla którego będą obowiązywały ograniczenia. Proste i wygodne.

aplikacja HBO Go najlepsze triki ukryte funkcje sztuczki wskazówki

Dodajemy nowe urządzenia w HBO Go

HBO Go pozwala na oglądanie produkcji na maksymalnie dwóch urządzeniach w tym samym czasie. Najpierw musimy jednak zezwolić kolejnemu na dostęp. W tym celu trzeba przejść do sekcji Ustawienia i Urządzenia. Następnie dotknąć opcję Aktywuj nowe urządzenie. Po włączeniu na tym nowym sprzęcie aplikacji pojawi się kod, który należy przepisać oraz zatwierdzić.

aplikacja HBO Go najlepsze triki ukryte funkcje sztuczki wskazówki

Oglądamy najlepsze według IMDb

IMDb to największa w internecie skarbnica informacji o filmach. To potężna baza danych, gdzie użytkownicy mogą oceniać produkcje. Dostęp do niej jest oferowany także w aplikacji HBO Go. W ten sposób będziecie mogli znaleźć filmy, które są dobrze ocenione. Można to zrobić udając się w menu po lewej stronie do sekcji Strona główna i następnie Najlepsze wg IMDb.

aplikacja HBO Go najlepsze triki ukryte funkcje sztuczki wskazówki

Dodajemy produkcje do własnej listy

Często w HBO Go natrafimy na produkcje, których w danym momencie nie będziemy w stanie obejrzeć. Tu z pomocą przychodzi funkcja Moja lista. Chcąc dodać do niej film czy serial, trzeba tylko na stronie z daną produkcją dotknąć ikonkę serduszka. Po chwili pozycja trafi na listę.

Przeczytaj także: Najlepsze opcje dla komunikatora WhatsApp

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij