Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google dostają widok satelitarny dla mapy

Zdjęcia Google zostały wzbogacone w nowość. To widok satelitarny, który dodano dla map. Pojawia się wraz z integracją osi czasu w aplikacji Zdjęcia Google.

Zdjęcia Google już w zeszłym miesiącu otrzymały zapowiedź w postaci osi czasu, która będzie bazować na historii lokalizacji z fotografii. Teraz taka nowość się pojawia. Dotyczy to zarówno aplikacji w wersji na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Przy okazji pojawia się widok satelitarny.

Aktualizacja aplikacji Zdjęcia Google wraz z integracją z osią czasu dodaje widok satelitarny w sekcji map. Taka nowość pojawia się tam jako uzupełnienie istniejących warstw. W widoku mapy będzie można zobaczyć dokładną trasę przebytą w danym dniu, która będzie pochodzić na podstawie informacji o lokalizacji.

Zdjęcia Google Photos nowa funkcja kadrowanie dokumentów jak to działa aplikacje Android widok satelitarny

Widok satelitarny w aplikacji Zdjęcia Google nie może być domyślny

Warto też dodać, że Zdjęcia Google nie pozwalają jeszcze wybrać domyślnego trybu dla map. Widok satelitarny lub terenowy może zostać wybrany sposób istniejących warstw, le trzeba to robić ręcznie. Nowości są już wdrażane i pojawiają się w aplikacji na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Przy okazji wprowadzane są nowe wspomnienia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij