Udostępnij
Tweetnij

Spotify również testuje funkcję Stories we własnej aplikacji

Spotify Stories to nowa funkcja, która pojawi się w aplikacji. Tak, będą to relacje znane z innych platform. Zobaczmy, jak wygląda Spotify Stories.

Spotify Stories to funkcja, której być może nikt się nie spodziewał. Okazuje się jednak, że Szwedzi pójdą w ślady za innymi platformami, jak Instagram, Snapchat, Facebook, a ostatnio nawet Twitter z jego Fleets. W popularnej aplikacji z muzyką również mogą pojawić się relacje. Testy nowości już trwają i mamy okazję zobaczyć, jak to wygląda.

Nowość została odkryta przez youtubera o nicku TmarTn. Natrafił on na Spotify Stories w trakcie szukania świątecznych piosenek. Relacje pojawiły się po otwarciu dostępnych playlist. Tam wyświetliła się sugestia dotycząca skorzystania z nowej funkcji. W miejscu dosyć nietypowym, ale nic na to nie poradzimy. Poniżej krótkie nagranie z podglądem.

Relacje Spotify Stories być może nie trafią do aplikacji na stałe

Czy Spotify Stories to funkcja, która rzeczywiście powinna znaleźć się w popularnej aplikacji muzycznej? Cóż, ciężko to jednoznacznie stwierdzić. Relacje mamy w coraz większej ilości platform i użytkownicy zaczynają na to narzekać. Na razie jest to jednak test i być może Szwedzi finalnie na coś takiego jednak się nie zdecydują.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij