Udostępnij
Tweetnij

Kalendarz Google dostaje rozszerzenie Google Maps

Kalendarz Google dostał nowe rozszerzenie. To integracja z aplikacją Google Maps. Pojawia się ona w panelu bocznym, który daje dostęp do różnych funkcji.

Kalendarz Google doczekał się nowej integracji z Google Maps. Popularna aplikacja została dodana w pasku bocznym. Jest to rozszerzenie, które daje szybki dostęp do popularnych funkcji. W ten sposób użytkownicy będą mogli bezpośrednio z pierwszego oprogramowania dokonywać wyszukiwania w drugim. Zobaczmy sobie, jak to dokładnie wygląda.

Ikona Google Maps pojawia się na panelu bocznym w platformie Kalendarze Google. Pod Keep i listą zadań. Dotknięcie elementu spowoduje załadowanie Map wraz z polem wyszukiwania i dwoma kartami – Ostatnie oraz Zapisane. W pierwszej znajdziemy zapytania z innych zalogowanych urządzeń, a na drugiej zapisane kolekcje i listy.

Kalendarz Google Maps rozszerzenie dodatek integracja

Wyszukiwanie w rozszerzeniu Google Maps odbywa się tak samo, jak w pełnej wersji aplikacji. Po prostu Kalendarz Google daje dostęp bezpośrednio w tym programie. To sprawia, że nie trzeba przenosić się do drugiego. Dzięki temu będzie można zaoszczędzić czas.

Kalendarz Google z rozszerzeniem Google Maps nie u wszystkich

Nowość zaczyna się dopiero pojawiać. Kalendarz Google wyświetla taki element na kontach osobistych. Na razie tej integracji z Google Maps nie widać jeszcze w Workspace. Pewnie jest to tylko kwestią czasu i tu rozszerzenie z czasem również się pojawi. Taki dodatek to miłe udogodnienie i z pewnością przypadnie użytkownikom do gustu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij