Udostępnij
Tweetnij

YouTube na iOS 14 do funkcji obraz w obrazie wymaga planu Premium

iOS 14 wprowadza funkcję obraz w obrazie. Skorzystacie z niej w YouTube Premium. Za darmo nie. Ponadto tvOS 14 nadal nie wspiera 4K w aplikacji YouTube.

iOS 14 wprowadza mnóstwo nowości. Wśród nich jest funkcja obraz w obrazie, która działa z różnymi aplikacjami. Niestety, w tej najpopularniejszej z wideo wymagana jest subskrypcja YouTube Premium. Niestety, usługa Google w darmowej wersji nie obsługuje takiej opcji. Jakby tego było mało, to aplikacja na tvOS 14 nadal nie wspiera wyświetlania w jakości 4K UHD.

YouTube usunął możliwość korzystania z funkcji obraz w obrazie na iOS 14 poprzez przeglądarkę internetową, co wcześniej było możliwe. Teraz jest to wykonalne tylko w aplikacji, ale wymagana jest wspomniana subskrypcja Premium. Koszt to 32,99 złotych/miesiąc. Innego wyjście obecnie nie ma.

Obraz w obrazie z iOS 14 tylko w YouTube Premium, ale tvOS 14 dostanie wsparcie dla 4K

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogodzić się z decyzją Google. YouTube wyjaśnia jednak, że obsługa obrazu w jakości 4K UHD zostanie dodana do aplikacji na tvOS 14 dla Apple TV 4K. Ma to nastąpić w niedługim czasie. Opcja zostanie dodana z aktualizacją.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij