Udostępnij
Tweetnij

Nest Audio i nowy Chromecast z Google TV na renderach

Nest Audio i nowy Chromecast z Google TV są blisko. Mamy okazję zobaczyć rendery obu produktów. Wiemy, że Google planuje je zaprezentować we wrześniu.

Nest Audio i nowy Chromecast z Google TV to produkty, które zobaczymy z nowymi smartfonami Pixel. Oba już pojawiały się w przeciekach. Teraz mamy okazję zobaczyć rendery obu urządzeń. Są to oficjalne grafiki pochodzące z materiałów prasowych producenta. Rzućmy sobie na to okiem.

Nest Audio to nowy głośnik inteligentny, który będzie duchowym spadkobiercą oryginalnego Google Home. Widzimy, że sprzęt będzie dostępny w dwóch kolorach o nazwach Charcoal i Chalk. Z przodu widać cztery diody LED informujące o aktywności Asystenta, a całość pokryto tkaniną. Niestety, specyfikacja urządzenia nie jest znana.

głośnik inteligentny Google Home Nest Audio głośnik inteligentny Google Home Nest Audio głośnik inteligentny Google Home Nest Audio głośnik inteligentny Google Home Nest Audio głośnik inteligentny Google Home Nest Audio głośnik inteligentny Google Home Nest Audio

Natomiast nowy Chromecast z Google TV ma dedykowany pilot zdalnego sterowania. Na wyposażeniu są dedykowane przyciski uruchamiające Netfliksa i YouTube’a. Widać także krótki przewód HDMI, a sama przystawka ma też złącze USB. Całość ma kosztować około 50 dolarów.

nowy Chromecast z Google TV rendery plotki przecieki wycieki nowy Chromecast z Google TV rendery plotki przecieki wycieki nowy Chromecast z Google TV rendery plotki przecieki wycieki nowy Chromecast z Google TV rendery plotki przecieki wycieki

Nowy Chromecast z Google TV i głośnik Nest Audio pod koniec września

Wiemy, że Google planuje zaprezentować te produkty w trakcie specjalnej konferencji, która odbędzie się 30 września. Nowy Chromecast i Nest Audio to nie jedyne nowości, które tam zobaczymy. Spodziewajmy się także nowych smartfonów Pixel. Do wydarzenia pozostało już tylko kilkanaście dni.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla aplikacji Messenger

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij