Udostępnij
Tweetnij

Huawei udostępnia betę EMUI 11 na kolejne smartfony

EMUI 11 beta to poglądowa aktualizacja. Huawei ogłosiło nowe modele, w tym marki Honor, które ją dostaną. Na tych telefonach można testować EMUI 11 beta.

EMUI 11 beta Huawei zapowiedziało wcześniej w tym miesiącu. Nastąpiło to w trakcie HDC 2020. Początkowo do programu pilotażowego zaproszono tylko użytkowników wybranych modeli, w tym z serii P40 i Mate 30. Teraz dostępność EMUI 11 beta rozszerzana jest na kolejne smartfony. Również należące do marki Honor.

Na liście zgodnych modeli z programu pilotażowego EMUI 11 beta pojawiło się dziewięć nowych smartfonów. Są to Huawei Nova 7 5G, Nova 7 Pro 5G, Nova 6, Nova 6 5G, Honor V30, Honor V30 Pro, Honor 30, Honor 30 Pro i Honor 30 Pro+. Tak więc obejmuje już ona kilkanaście różnych telefonów. Z czasem będzie ich więcej. W przypadku Honora na nowszych modelach jest to Magic UI 4.0. W rzeczywistości jest to ta sama i jedna nakładka. Po prostu ma inną nazwę.

EMUI 11 Beta kiedy aktualizacja Huawei Honor jakie smartfony

EMUI 11 beta dla smartfonów Honor i Huawei w Chinach

EMUI 11 beta to poglądowa wersja oprogramowania, którą Huawei na razie udostępniło właścicielom telefonów z Chin. Na dostępność programu pilotażowego nowej nakładki w innych regionach świata na razie trzeba poczekać, co warto mieć na uwadze. Z czasem jednak zostanie on otworzony także w Polsce. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy to dokładnie nastąpi. Docelowo finalna aktualizacja ma trafić na kilkadziesiąt modeli.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnej przeglądarki Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij