Udostępnij
Tweetnij

Telegram Messenger 7.0 wprowadza wideorozmowy

Telegram Messenger 7.0 to nowa aktualizacja popularnego komunikatora, którą udostępnione na siedmiolecie istnienia aplikacji. Wprowadza ona wideorozmowy, a więc najbardziej wyczekiwaną przez użytkowników funkcję. Telegram obsługuje tutaj tryb obraz w obrazie. Ponadto oferowane jest pełne szyfrowanie end-to-end.

Telegram Messenger 7.0 jest już dostępny na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Popularny komunikator ma już siedem lat. Do tej pory pozyskał ponad 400 mln użytkowników w różnych zakątkach świata. Jednak brakowało w nim ważnej funkcji. To wideorozmowy, które to jednak najnowsza aktualizacja wprowadza.

komunikator Telegram Messenger 7.0 wideorozmowy jak używać

Wideorozmowy to funkcja, o którą użytkownicy prosili od naprawdę dawna. Telegram Messenger w wydaniu z numerkiem 7.0 ją wprowadza i można z niej korzystać na różnych platformach. Ponadto obsługiwany jest tryb obraz w obrazie. Można więc prowadzić połączenie wideo i korzystać z telefonu. Takie rozmowy można inicjować w dowolnym momencie. Także w trakcie rozmawiania głosowego.

komunikator Telegram Messenger 7.0 wideorozmowy jak używać

Wideorozmowy z komunikatora Telegram Messenger 7.0 są szyfrowane

Warto dodać, że Telegram Messenger 7.0 szyfruje takie połączenia z wykorzystaniem metody end-to-end. Sygnalizują to cztery emotikonki umieszczone w górnej części ekranu. Jeśli są one identyczne u obu osób prowadzących wideorozmowę (co można sprawdzić), to oznacza, że jest ona w 100 proc. zabezpieczona. Ponadto twórcy aplikacji dodali nowe animowane emoji.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij