Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wprowadza do aplikacji Galeria z MIUI OCR i inne nowości

MIUI 12 to nakładka, którą Xiaomi cały czas rozwija i dotyczy to też aplikacji. Galeria dostaje ciekawą aktualizację. Wśród nowości pojawia się OCR czy ramki urządzeń do zrzutów ekranowych. Opcje te pojawią się w Galerii 2.2.16.17. Zobaczmy, co nowego jeszcze przygotowali Chińczycy dla tej aplikacji z MIUI 12.

MIUI 12 cały czas sukcesywnie trafia na kolejne telefony. Xiaomi cały czas pracuje nad nowymi funkcjami, które trafiają także do aplikacji i wśród nich jest Galeria. Otrzymała ona ciekawe uaktualnienie, które wprowadza pewne nowości. Zobaczmy więc, co nowego dokładnie się pojawia. Najciekawszą opcją wydaje się być OCR.

Nowości z aktualizacji aplikacji Galeria z MIUI 12

Nowa Galeria z MIUI 12 ma numerek 2.2.16.17 i to w niej pojawiają się wspomniane nowości. Najpierw mamy OCR, czyli skanowanie do tekstu. Możecie to obejrzeć na poniższym wideo. Następnie mamy ulepszony pasek suwaka do podglądu dla zdjęć czy optymalizacje dla funkcji edycji.

Galeria dostaje także możliwość dodawania nowych ramek urządzeń dla zrzutów ekranowych. Możecie to zobaczyć poniżej. Są też nowe filtry zamiany dla nieba czy poprawki związane ze skanowaniem albumów zdjęć. Wprowadzono też poprawki i optymalizacje z zakresu wydajności. Na nowości w finalnej wersji MIUI 12 jednak trochę poczekamy.

MIUI 12 cały czas sukcesywnie trafia na kolejne telefony. Xiaomi cały czas pracuje nad nowymi funkcjami, które trafiają także do aplikacji i wśród nich jest Galeria. Otrzymało ona ciekawe uaktualnienie, które wprowadza pewne nowości. Zobaczmy więc, co nowego dokładnie się pojawia. MIUI 12 cały czas sukcesywnie trafia na kolejne telefony. Xiaomi cały czas pracuje nad nowymi funkcjami, które trafiają także do aplikacji i wśród nich jest Galeria. Otrzymało ona ciekawe uaktualnienie, które wprowadza pewne nowości. Zobaczmy więc, co nowego dokładnie się pojawia.

Xiaomi na razie dodało te opcje w Galerii z chińskiej bety MIUI 12. Z czasem zostanie ona wprowadzona do stabilnego wydania oprogramowania. Potem pewnie trafi także do edycji globalnej. Nie nastąpi to jednak w ciągu najbliższych dni i trzeba będzie uzbroić się w nieco cierpliwości. Może nastąpi to wraz z wydaniem aktualizacji z numerkiem 12.1.

Przeczytaj także: Najlepsze triki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij