Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 dostaje narzędzie do odzyskiwania plików

Windows 10 otrzymał nowe narzędzie o nazwie Windows File Recovery. W ten sposób odzyskasz skasowane pliki. Jest to oficjalna aplikacja Microsoftu, która pozwala odzyskiwać utracone dane z dysków i innych nośników pamięci. Niestety, program nie ma przyjaznego interfejsu użytkownika i działa w trybie tekstowym.

Windows File Recovery to ciekawa aplikacja dla systemu Windows 10, która pozwoli wam odzyskać skasowane pliki. Pewnie nie raz zdarzyło wam się coś usunąć jakieś dane z komputera i następnie próbowaliście je przywrócić. Nowe narzędzie, które udostępniono w Microsoft Store, może więc być całkiem pomocne. Zobaczmy więc, co oferuje ten program.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Najpierw warto wspomnieć o tym, że aplikacja nie ma przyjaznego interfejsu użytkownika. Pracą z nią odbywa się w trybie tekstowym. Domyślnie pozwala odzyskać skasowane pliki na dyskach sformatowanych w systemie plików NTFS. Jednak przewidziano także tak zwany tryb signature, który możliwościami obejmuje też inne nośniki.

Windows File Recovery dla WIndows 10 jak odzyskać skasowane pliki utracone dane narzędzie aplikacja

Windows File Recovery dla Windows 10 2004 i nowszych wersji

Z narzędzia można skorzystać tylko w najnowszej wersji okienek, którą jest wydanie z numerkiem 2004 udostępniono przez Microsoft pod koniec zeszłego miesiąca. Ze starszymi edycjami nie współpracuje. Aplikacja została udostępniona do pobrania za darmo. Można ją znaleźć w oficjalnym sklepie. Ściągniecie ją pod tym linkiem.

Preczytaj także: Najlepsze wskazówki do komunikatora WhatsApp

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij