Udostępnij
Tweetnij

Facebook na iOS z dark mode u kolejnych użytkowników iPhone’ów

Facebook na iOS już od jakiegoś czasu u wybranych osób miał dark mode. Wygląda na to, że zaczyna go widzieć coraz więcej użytkowników iPhone’ów. Dostępność ciemnego motywu jest zwiększana. Jednak ciągle nie jest to globalne wdrożenie takiej funkcji u wszystkich użytkowników. Wygląda tylko na rozszerzenie testów.

Facebook na iOS dostał dark mode w formie testowej. Dostęp do takiej funkcji miało bardzo niewielu użytkowników iPhone’ów. Ponadto ciemny motyw nigdy nie został szeroko udostępniony i nie wiemy, kiedy to dokładnie nastąpi. Teraz jednak zaczyna pojawiać się u kolejnych osób.

Coraz więcej użytkowników iPhone’ów zaczyna zgłaszać, że u nich Facebook zaczął wyświetlać ciemny motyw. Dark mode w popularnej aplikacji może być włączany w ustawieniach niezależnie od wyboru w systemie operacyjnym iOS. Poniżej możecie zobaczyć, jak to wygląda na przykładowych zrzutach ekranowych. Autorem tych załączonych w artykule jest @NotFridayCraig.

Facebook na iOS jak włączyć dark mode w aplikacji na iPhone ciemny motyw Facebook na iOS jak włączyć dark mode w aplikacji na iPhone ciemny motyw

Dark mode w aplikacji Facebook na iOS trochę inny od tego z Messengera

Widzimy, że Facebook zdecydował się wykorzystać w głównej aplikacji więcej odcieni szarości niż na przykład w Messengerze. Wygląda na to, że firma zwiększa dostępność dark mode w ramach testów. Nie wygląda to na globalny rollout funkcji. Na ten przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać i nie wiadomo, ile może to potrwać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij