Udostępnij
Tweetnij

Nowy Messenger Desktop beta na Windows 10 dostępny dla wybranych

Nowy Messenger Desktop Beta dla Windows 10 zaczyna pojawiać się u wybranych użytkowników. Facebook udostępnia poglądową wersję i część osób może już ją testować. Nowy Messenger na komputery został przeprojektowany i jest częścią większej inicjatywy związanej także z aplikacjami mobilnymi, które udostępniono wcześniej.

Nowy Messenger Desktop dla Windows 10 został zapowiedziany jakiś czas temu. Teraz Facebook udostępnia wybranym użytkownikom wersję beta i ci mogą wypróbować zmiany już teraz. Aplikacja została przebudowana na bazie Electronu. Komunikator w odświeżonej wersji nie jest ogólnie dostępny, ale istnieje pewien sposób na jego aktywację.

Nowy Messenger Desktop beta wspiera dark mode i pozwala na całkowite kasowanie wysłanych wiadomości. Ma również przeprojektowany interfejs, który ma być bardziej spójny z mobilną wersją komunikatora udostępnioną wcześniej. Poniżej możecie obejrzeć wideo, które prezentuje nową aplikację w wersji dla Windows 10. Na razie dostęp mają nieliczni, ale istnieje sposób na wymuszenie zmian.

Nowy Messenger Desktop beta dla Windows 10 Facebook Nowy Messenger Desktop beta dla Windows 10 Facebook

Nowy Messenger Desktop Beta dla Windows 10 – jak go włączyć

Serwis źródłowy podpowiada, jak można aktywować nową wersję aplikacji. W tym celu musicie pobrać Messengera Desktop z tego linku. Po instalacji trzeba udać się do katalogu C:\Program Files\WindowsApps\Facebook.FacebookMessenger_250.14.118.0_x86__8xx8rvfyw5nnt\app. Następnie należy włączyć ręcznie plik Messenger.exe. Po chwili pojawi się komunikat o dostępności poglądowej edycji.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Aggiornamentilumia

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij