Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 10 pozwoli wykonywać połączenia. Testy już trwają

Twój telefon z Windows 10 to bardzo użyteczna aplikacja łącząca smartfona z systemem Android z okienkami. Brakuje jej jednak ważnej funkcji. To połączenia telefoniczne, czyli możliwość dzwonienia z komputera z Windows 10. Taka opcja się pojawi i co ciekawe, już trwają jej testy. W niedługim czasie powinna zostać udostępniona.

Twój telefon z Windows 10 cały czas jest rozwijany i wiemy, że ma otrzymać funkcję dzwonienia. Wtedy z komputera będzie można wykonywać połączenia telefoniczne. Taka opcja została zapowiedziana jakiś czas temu i jest już testowana. Dostrzegł ją jeden z użytkowników Twittera. Zobaczmy, jak to ma działać.

W ustawieniach Twój telefon dla Windows 10 pojawia się nowy przełącznik, który pozwala na wykonywanie i zarządzaniem połączeniami telefonicznymi. Aktywacja opcji sprawia, że w aplikacji pojawi się nowa sekcja o nazwie Calls (in preview). Wtedy można uzyskać dostęp do dialera.

Twój telefon z Windows 10 aplikacje dzwonienie połączenia telefoniczne
fot.: Ajith
Twój telefon z Windows 10 aplikacje dzwonienie połączenia telefoniczne
fot.: Ajith

Na razie nie wiadomo, kiedy Twój telefon z Windows 10 pozwoli wykonywać połączenia

Obecnie funkcja jest testowana. Jednak nie wiadomo, kiedy Twój telefon pozwoli wykonywać połączenia z poziomu komputera z systemem Windows 10 u wszystkich. Pewnie taka funkcja pojawi się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Dokładny termin na razie jest jednak tajemnicą.

Twój telefon z Windows 10 w ciągu kilku ostatnich miesięcy doczekał się naprawdę wielu ciekawych funkcji. Wprowadzono wsparcie dla powiadomień ze smartfona z Androidem, którymi można zarządzać z poziomu komputera. Microsoft twierdzi, że obecnie jest to już na tyle ważna aplikacja dla okienek, że nie można jej usunąć, co jeszcze do niedawna było możliwe.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij