Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 bez możliwości usunięcia Twój telefon

Windows 10 1903, czyli majowa aktualizacja May 2019 Update, nie pozwala usunąć kolejnej aplikacji. Tym razem jest to Twój telefon udostępniony w zeszłym roku. Microsoft obiecywał mniej bloatware wraz z Windows 10 1903, a tymczasem Twój telefon stał się integralną częścią okienek. Dlatego aplikacji nie można się pozbyć.

Twój telefon z systemu Windows 10 1903 udostępnionego w zeszłym tygodniu nie da się odinstalować. Microsoft udostępnił stosowny dokument bazy wiedzy, gdzie wyjaśnia decyzję. W ten sposób ilość bloatware, którego z okienek nie można usunąć wzrasta. Dlaczego zdecydowano się na taki ruch?

Microsoft w specjalnym artykule wyjaśnia, że Twój telefon z Windows 10 1903 nie może być usunięty, gdyż jest integralną częścią okienek. Jest coraz głębiej zintegrowany z systemem i w przyszłości planowane są kolejne funkcje. Dlatego wraz z majową aktualizacją jest to składnik, który w oprogramowaniu zagości na stałe.

Twój telefon Windows 10 1903 aplikacja nowości Your Phone Microsoft May 2019 Update

Twój telefon z Windows 10 1903 raczej jednak trudno traktować w roli bloatware

W rozumieniu bloatware rozumiemy to oprogramowanie, które jest rzeczywiście niechciane i większość użytkowników tylko myśli o tym, jak pozbyć się go z systemu. Jednak w przypadku aplikacji Twój telefon mamy do czynienia z naprawdę ciekawym narzędziem. Tym bardziej, że Microsoft cały czas je udoskonala i wprowadza nowe funkcje, jak chociażby te udostępnione stosunkowo niedawno. Stąd też można zrozumieć, skąd decyzja wobec tej aplikacji w Windows 10 1903.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij