Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 10 pozwala zarządzać powiadomieniami z Androida na PC

Twój telefon dostał aktualizację i w ten sposób użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą zarządzać powiadomienia na PC z Windows 10. Funkcja wcześniej znajdowała się na etapie testów. Teraz Microsoft udostępnił ją dla wszystkich. Powiadomienia z Androida można zobaczyć bezpośrednio w Twój telefon.

Twój telefon z Windows 10 to aplikacja, którą Microsoft cały czas rozwija. Jakiś czas temu rozpoczęły się testy nowej funkcji. W ten sposób powiadomienia ze smartfonów z systemem Android mogły pojawiać się na ekranie PC. Teraz gigant z Redmond poinformował, że wprowadza nowość u wszystkich użytkowników.

Dzięki temu powiadomienia przychodzące na smartfona z Androidem można oglądać bezpośrednio na PC z Windows 10. Twój telefon wyświetla je i pozwala nim zarządzać. W ten sposób można kasować notyfikacje. To powoduje, że na smartfonie również są usuwane. Bardzo wygodne rozwiązanie, którego z pewnością do tej pory brakowało.

Twój telefon Windows 10 powaidomienia Android

Z czasem funkcja zostanie rozbudowana. Docelowo powiadomienia po kliknięciu na ekranie aplikacji Twój telefon mają sprawić, że Windows 10 wyświetli ekran urządzenia z systemem Android. Następnie będzie można wykonać jakąś akcję. Wcześniej opisana nowość ma pojawić się w aplikacji u wszystkich użytkowników w ciągu najbliższego tygodnia. Twój telefon możecie pobrać w sklepie Microsoft Store.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij