Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 10 May 2019 Update pokaże powiadomienia ze smartfonów z systemem Android

Windows 10 May 2019 Update może wnieść ciekawą funkcję w aplikacji Twój telefon. To powiadomienia ze smartfona z systemem Android, które pokażą się na ekranie komputera. Będzie można je odbierać i nimi zarządzać. Funkcja w wersji testowej wkrótce zostanie udostępniona Insiderom, którzy mają Windows 10 19H1.

Twój telefon z Windows 10 May 2019 Update powinien wprowadzić powiadomienia ze smartfonów z systemem Android, które będą wyświetlane na ekranie komputera. Będzie to możliwe za sprawą uaktualnionej aplikacji. Skąd wiadomo, że taka opcja ma pojawić się już wraz z najbliższą aktualizacją dla „dziesiątki”? Rąbka tajemnicy uchyla sam Microsoft.

Gigant z Redmond przekazał, że powiadomienia ze smartfonów z Androidem w aplikacji Twój telefon wkrótce zostaną udostępnione tym Insiderom, którzy mają zainstalowany Windows 10 19H1. To kodowe oznaczenie May 2019 Update. Więc prawdopodobnie przy okazji premiery tej wersji okienek zostanie też uaktualniona aplikacja do łączenia telefonu z komputerem. Choć możliwe, że nastąpi to trochę później.

Twój telefon Windows 10 May 2019 Update powiadomienia ze smartfona Android jak to włączyć

Microsoft wyjaśnia, że Twój telefon wyświetli w Windows 10 te powiadomienia ze smartfonów, które mają Androida 7.0 lub nowszego. Będzie je można wygodnie przeglądać na komputerze. Nie zabraknie też opcji z zakresu zarządzania. Powiadomienia będzie można kasować wybiórczo lub wszystkie naraz.

Nowy Twój telefon i Windows 10 May 2019 Update pewnie w przyszłym miesiącu

Premiera Windows 10 May 2019 Update zaplanowana jest na maj. To oznacza, że odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Jednak sama aplikacja Twój telefon może zostać uaktualniona w późniejszym czasie, co na pewno warto mieć na uwadze. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło: Microsoft

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij