Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 Beta wprowadza na Xiaomi i Redmi nowy menedżer haseł i odświeżone ustawienia

MIUI 10 Beta w najnowszej wersji wprowadza na smartfonach Xiaomi i Redmi przebudowane ustawienia. Ponadto pojawia się nowy menadżer haseł. Co prawda MIUI 10 Beta Global już nie istnieje. Nowości możemy jednak zobaczyć dzięki chińskiej wersji oprogramowania. Z czasem Xiaomi udostępni te zmiany u wszystkich.

MIUI 10 Beta nie jest już dostępny w wersji global. Chińczycy zamknęli program na początku lipca. Jednak nowości planowane dla smartfonów Xiaomi i Redmi możemy zobaczyć dzięki chińskiej wersji testowej. W najbliższym czasie zostaną odświeżone ustawienia i pojawi się nowy menedżer haseł.

Chińska wersja MIUI 10 Beta w wersji 9.7.1. Nowe ustawienia zawierają zalecane akcje, co jest najważniejszą zmianą. Xiaomi w ten sposób ujawni dostęp do nowych funkcji, o których część użytkowników mogło nie mieć pojęcia. Pamiętajmy, że nie wszyscy są geekami i zwykłe osoby takich rzeczy często nie dostrzegają. Jest też nowy menedżer haseł. Wspiera on Autofill API i działa w powiązaniu z czytnikiem linii papilarnych.

MIUI 10 Beta 11 Xiaomi REdmi aktualizacja przebudowane ustawienia nowy menedżer haseł MIUI 10 Beta 11 Xiaomi REdmi aktualizacja przebudowane ustawienia nowy menedżer haseł

Nowości z MIUI 10 Beta trafią na smartfony Xiaomi i Redmi także w wersji global

Pamiętajmy, że są to nowe funkcje, które na razie można wypróbować w chińskiej wersji MIUI 10 Beta. Z czasem jednak trafią do finalnej wersji oprogramowania. Również dostępnej na terenie Europy. Po prostu, w wersji global nie mamy okazji już zobaczyć tych nowości na własnych urządzeniach w wersji beta, ale to nie oznacza, że się nie pojawią. Może to być też swego rodzaju przygotowaniem przed rozpoczęciem programu pilotażowego MIUI 11, na którego zapowiedź cały czas czekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij