Udostępnij
Tweetnij

Nowe Android Auto – jeśli go jeszcze nie masz, to spróbuj tej opcji

Nowe Android Auto jest już udostępniane przez Google. Jednak cały czas nie jest widoczne u wszystkich użytkowników. Istnieje jednak pewna opcja, która pozwala wymusić włączenie nowego interfejsu opartego na projekcie Boardwalk. Znajduje się ona w ustawieniach Android Auto. Zobaczmy, gdzie jej dokładnie szukać.

Nowe Android Auto oparte na Boardwalk zapowiedziano w trakcie Google I/O 2019. Jak dobrze wiemy, potem zaczęło się ono pojawiać u wybranych osób. Potem rozpoczęto udostępniać je u wszystkich. Jednak do tej pory nowy interfejs nie pojawił się u każdego użytkownika. Jest jednak pewna opcja, która może pozwolić wam na wymuszenie zmian.

Ta opcja pozwala włączyć nowe Android Auto

Nowe Android Auto normalnie (na obecnym etapie) można włączyć po ujrzeniu komunikatu zachęcającego wypróbowania nowego interfejsu. To powiadomienie, które wyświetla się na głównym ekranie. Następnie trzeba odłączyć oraz podłączyć telefon i voila. Jeśli jednak taka opcja jeszcze u was się nie pojawiła, to spróbujcie niżej opisanej metody.

nowe Android Auto jak włączyć opcja

Udajcie się do ustawień aplikacji. Tam na samej górze powinna być dostępna opcja o nazwie Wypróbuj nowe Android Auto. Przełączenie kontrolki sprawi, że komunikat zachęcający do uruchomienia nowego interfejsu powinien w końcu się pojawić. Dajcie znać w komentarzu, czy takie ustawienie jest u was dostępne i działa.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij