Udostępnij
Tweetnij

Nowe Android Auto udostępniane dla wszystkich

Nowe Android Auto w końcu jest udostępniane dla wszystkich użytkowników. Google już w maju przekazało, że globalny rollout rozpocznie się latem tego roku. Słowa dotrzymano, bo nowe Android Auto pojawia się u coraz większej liczby użytkowników. Wiemy również, jak to można włączyć.

Nowe Android Auto zapowiedziano w trakcie konferencji Google I/O 2019, czyli w maju. Jakiś czas temu funkcja zaczęła pojawiać się u użytkowników i wtedy myślano, że gigant z Mountain View zaczął ją udostępniać u wszystkich osób. Cóż, wtedy tak nie było, o czym szybko poinformowano. Tym razem jednak wygląda na to, że globalny rollout ma miejsce.

Nowe Android Auto zaczyna pojawiać się u coraz większej liczby użytkowników. Internauci w serwisie Reddit raportują, że coraz więcej z nich widzi nowości zapowiedziane na konferencji Google I/O 2019. To interfejs identyczny z tym, który został zaprezentowany kilkanaście tygodni temu. Nie wszyscy użytkownicy widzą już zmiany, ale okazuje się, że istnieje sposób na uzyskanie dostępu do nowości. W tym celu trzeba wykonać niżej opisane czynności.

nowe Android Auto 4.3 Boardwalk zmiany aplikacje nowy design

Tak włączysz nowe Android Auto

Jeśli nowe Android Auto jeszcze u was się nie pojawiło, to wystarczy tylko, że będziecie dysponować aplikację w wersji z numerkiem 4.5.5928. Następnie trzeba wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji, a potem wymusić jej zamknięcie. Po ponownym uruchomieniu trzeba udać się do ustawień programu. Tam pojawi się opcja zachęcająca do włączenia nowego interfejsu. Wkrótce nowości Google powinno wdrożyć u wszystkich użytkowników Android Auto.

Przeczytaj także: Facebook Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Reddit

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij