Udostępnij
Tweetnij

Google: nowe Android Auto nie jest jeszcze dostępne

Google poinformowało, że nowe Android Auto pokazane na I/O 2019 nie jest jeszcze udostępniane. Co prawda, zaczęło się pojawiać u części użytkowników. Jednak nie jest to właściwy rollout oprogramowania. Nowe Android Auto zostanie udostępnione później latem tego roku. Google na razie nie podało dokładnego terminu.

Nowe Android Auto Google zapowiedziało w trakcie majowej konferencji I/O 2019 i wtedy przekazano, że zostanie ono udostępnione jeszcze latem tego roku. Lato już się rozpoczęło i część użytkowników zaczęło dostrzegać u siebie zmiany. Jednak okazuje się, że nie jest tak, jak pisze część stron internetowych. Gigant z Mountain View jeszcze nie zaczął udostępniać nowej wersji oprogramowania dla wszystkich.

Google w komentarzu udzielonym serwisowi źródłowemu wyjaśnia, że nowe Android Auto nie jest jeszcze globalnie udostępniane. Więcej informacji nie przekazano, ale u wybranych osób nowy interfejs pojawia się już teraz. Jest bardzo możliwe, że jest to jakiś program pilotażowy czy test, który jest prowadzony przed udostępnieniem nowej wersji dla wszystkich. Zmiany pewnie włączane są po stronie serwerów firmy.

Nowe Android Auto wprowadzi mnóstwo nowości

Nowe Android Auto zostało odświeżone wizualnie. Pojawia się dark mode, czyli ciemny motyw. Następnie mamy przeprojektowany pasek nawigacji czy filtry dla powiadomień. Nowości jest sporo i najważniejsze z nich możecie obejrzeć na załączonym niżej wideo.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i kryte funkcje

Źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij