Udostępnij
Tweetnij

Nowe Android Auto wdrażane u wszystkich

Nowe Android Auto zaczyna być coraz szerzej dostępne. Niedawno Google rozpoczęło globalny rollout dla nowości. Jednak często nowy interfejs trzeba było wymuszać poprzez resetowanie pamięci i danych aplikacji. Teraz nowe Android Auto zaczyna się włączać bez potrzeby ręcznego kombinowania, jak to było wcześniej.

Nowe Android Auto Google zapowiedziało w trakcie majowej konferencji dla deweloperów I/O 2019. Wtedy też obiecano, że nowości zostaną udostępnione publicznie latem tego roku. Jak dobrze wiemy, w czerwcu zmiany zaczęły pojawiać się u pierwszych osób. Nie było to jednak globalny rollout. Ten zaczął się pod koniec lipca.

Jak dobrze pamiętamy, kilka dni temu zmiany nie pojawiały się u wszystkich domyślnie. Wtedy nowe Android Auto trzeba było często wymusić. Można to było zrobić poprzez wyczyszczenie danych i pamięci aplikacji. Teraz wygląda na to, że Google zaczyna wdrażać nowości i nie trzeba przy ich włączaniu już kombinować.

nowe Android Auto 4.3 Boardwalk zmiany aplikacje nowy design

Nowe Android Auto Google wkrótce wdroży u wszystkich

Nowe Android Auto jest widoczne u coraz większej liczby użytkowników. Jednak zapewne jeszcze są tacy, którzy go nie widzą. Co nie zmienia faktu, że Google wkrótce powinien wprowadzić nowe funkcje z ciemnym interfejsem u wszystkich. To tylko kwestia najbliższych tygodni, jak nie dni.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Neowin

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij