Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2018 Update naprawiony. Microsoft testuje poprawiony build

Windows 10 October 2018 Update został w miniony weekend wycofany, bo Microsoft znalazł błąd, który objawiał się w specyficznych warunkach utratą danych. Było to powiązane z funkcją KFR. Microsoft znalazł przyczynę i obecnie udostępnił poprawiony build Windows 10 October 2018 Update Insiderom. Wkrótce odda go wszystkim.

Windows 10 October 2018 Update został wydany publicznie na początku zeszłego tygodnia. Niestety, szybko zaczęły pojawiać się pierwsze problemy. Doszło nawet do sytuacji, że u części użytkowników zaczęły znikać dane. Microsoft wycofał aktualizację w ten weekend. Teraz poinformowano, że znaleziono przyczynę problemów i te powiązane są z funkcją o nazwie KFR.

Known Folder Redirection (KFR) z Windows 10 October 2018 Update sprawiał problemy w przypadku trzech różnych scenariuszy, których dokładne omówienie możecie znaleźć w źródle informacji. Obecnie system z poprawkami znajduje się w szybkim pierścieniu aktualizacji i Release Preview programu dla Insiderów. Nie jest jeszcze ogólnie dostępny.

Windows 10 1809 Redstone 5 kiedy premiera Windows 10 October 2018 Update RTM jak zainstalować

Windows 10 October 2018 Update wkrótce będzie dostępny ponownie

Microsoft chce na razie przetestować poprawiony build Windows 10 October 2018 Update. Dlatego udostępniono go na razie w postaci kompilacji z numerkiem 17763.17 członkom niejawnego programu testów okienek. Gigant z Redmond chce zapewne uniknąć kolejnych przykrych doświadczeń. Dlatego oprogramowanie musi być ponownie przetestowane. Jeśli wszystko będzie w porządku, to zostanie udostępnione publicznie. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Raczej jeszcze w tym tygodniu.

Windows 10 October 2018 Update ponadto otrzymał pierwszą zbiorczą aktualizację z poprawkami. To patch oznaczony ciągiem znaków KB4464330, który podnosi numer wydania systemu do 17753.17. Uaktualnienie dostępne jest z poziomu mechanizmu automatycznych aktualizacji. Ukończenie instalacji wymaga ponownego uruchomienia komputera.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij