Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Edge dostanie ciemniejszy dark mode. Trwają testy

Microsoft Edge to przeglądarka internetowa, która ciągle jest rozwijana. Aplikacja od dłuższego czasu obsługuje dark mode. Tryb ciemny czekają zmiany i obecnie trwają testy w kanale Canary. Dark mode z Microsoft Edge stanie się po prostu ciemniejszy i wiemy, w których obszarach oprogramowania ma to nastąpić.

Microsoft Edge to przeglądarka internetowa, która wspiera dark mode od kilku lat. W zeszłym roku wprowadzono dla tej funkcji pewne usprawnienia, które ułatwiły korzystanie z tej opcji. Teraz dowiadujemy się, że w drodze są kolejne zmiany. Obecnie trwają testy, które firma prowadzi w kanale Canary.

Przeglądarka internetowa Microsoft Edge otrzymała zmiany obejmujące dark mode i polegają one na tym, że ciemny motyw stał się po prostu ciemniejszy. Dotyczy to takich elementów jak paski kart, narzędzi oraz ulubionych, pionowych karty i paska bocznego. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranowe, które ukazują modyfikacje w porównaniu do wersji Dev.

Microsoft Edge dark mode testy
Microsoft Edge dark mode testy

Ciemniejszy dark mode w Microsoft Edge Canary

Obecnie trwają testy tych zmian. Użytkownicy mogą wypróbować ciemniejszy dark mode w poglądowym wydaniu przeglądarki Microsoft Edge z kanału Canary. W pozostałych kanałach na razie ich nie ma. Za kilka tygodni powinny zostać jednak udostępnione w wersji beta, a później finalnej odsłonie aplikacji. Jest to tylko kwestią czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij