Udostępnij
Tweetnij

TikTok na Androida i iOS dostaje nowe widżety wyszukiwania

TikTok to bardzo popularna aplikacja na urządzenia z systemami Android oraz iOS, która została wzbogacona w ciekawą nowość. Tą są nowe widżety wyszukiwania, które można dodać do ekranu głównego. Wspomniane widżety zostały udostępnione dla użytkowników aplikacji TikTok wraz z jedną z ostatnich aktualizacji.

TikTok to popularna aplikacja na smartfony z systemami Android oraz iOS, która ciągle jest rozwijana. Świadczy o tym kolejna nowość. Tym razem są to nowe widżety wyszukiwania, które dają dostęp do dodatkowej funkcjonalności bezpośrednio z głównego ekranu telefonu. Zobaczmy sobie, jak ten element wygląda.

TikTok Android iOS widżety wyszukiwania

Nowe widżety wyszukiwania z aplikacji TikTok widoczne są powyżej. W tym przypadku jest to zrzut ekranowy z iPhone’a z iOS. Jednak na telefonach z systemem Android wyglądają one bardzo podobnie. Widzimy cztery główne elementy. Głównym jest pasek, gdzie można wpisać szukaną frazę. Natomiast niżej znajdują się trzy skróty, które otwierają poszczególne sekcje. Są to Obserwuje, Opublikuj i Przychodzące.

Nowe widżety wyszukiwania już w aplikacji TikTok na Androida i iOS

Jeśli korzystacie z aplikacji TiKTok na Androidzie lub iOS, to wspomniana nowość powinna być już u was dostępna. Nowe widżety wyszukiwania zostały wdrożone na szeroką skalę u wszystkich użytkowników platformy. W ten sposób firma chce ułatwić znajdowanie konkretnych treści.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij