Udostępnij
Tweetnij

TikTok udostępnia efekty AR dla wszystkich. Wraz z Effect House

TikTok poinformował, że udostępnia Effect House dla wszystkich użytkowników. To nowe efekty AR, które znajdowały się w fazie beta testów od jesieni zeszłego roku. Narzędzie pozwala na tworzenie własnych efektów. Te następnie mogą być używane przez inne osoby użytkujące aplikację TikTok na filmach.

TikTok uruchomił program pilotażowy Effect House jesienią zeszłego roku. Teraz popularna platforma należąca do Bytedance poinformowała, że efekty AR wychodzą z fazy beta testów i rozwiązanie udostępniono dla wszystkich użytkowników aplikacji. W ten sposób funkcja staje się w końcu ogólnodostępna.

aplikacja TikTok efekty AR Effect House

Effect House to miejsce, gdzie użytkownicy aplikacji TikTok mogą tworzyć własne efekty AR, czyli takie, które korzystają z rozwiązań opartych na rzeczywistości rozszerzonej. Następnie można je udostępniać do użytku innym osobom. Do tej pory taka możliwość była zarezerwowana dla wybrańców, a teraz będzie mógł to robić każdy.

Efekty AR w aplikacji TikTok coraz popularniejsze

Użytkownicy aplikacji TikTok coraz chętniej sięgają po tego typu rozwiązania. Twórcy platformy twierdzą, że już 1,5 mld filmów wykorzystujących efekty ma ponad 600 mld wyświetleń na całym świecie. To naprawdę dużo. Warto dodać, że te zgłaszane poprzez Effect House podlegają pewnym kryteriom. Dlatego nie wszystkie ze zgłoszonych prac trafią do powszechnego użytku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij