Udostępnij
Tweetnij

Spotify otrzymuje liczne zmiany. Przypomina to aplikacje YouTube, Instagram i TikTok

Spotify to popularna aplikacja muzyczna, która otrzymała sporo nowości. Szwedzi przygotowali liczne zmiany, które wdrażane są w klientach dla urządzeń z Androidem oraz iOS. Przypomina to pomysły zaczerpnięte z aplikacji YouTube, Instagram oraz TikTok. Zobaczmy sobie zmiany, które Spotify otrzymuje wraz z aktualizacją.

Spotify otrzymuje liczne nowości. Szwedzi ogłosili zmiany, które dotyczą ekranu głównego platformy, ale nie tylko. Przypomina to poniekąd aplikacje YouTube, TikTok czy Instagram, skąd zaczerpnięto pewne rozwiązania. Zobaczmy sobie, co nowego przygotowano.

Spotify zmiany aplikacje YouTube Instagram TikTok

Spotify stawia na podcasty, co wiadomo nie od dziś. Dlatego nowa aktualizacja ekranu domowego aplikacji skupia się na udoskonaleniach z zakresu odkrywania nowych treści. Dotyczy to także muzyki oraz audiobooków. Następnie mamy szybki podgląd, gdzie można zapoznać się z proponowaną zawartością. Szwedzi wprowadzili również rekomendacje w panelu wyszukiwania. Warto też wspomnieć o funkcji autoodtwarzania dla podcastów.

Spotify zmiany aplikacje YouTube Instagram TikTok

Zmiany w aplikacji Spotify dla wszystkich

Warto dodać, że wspomniane zmiany wprowadzone do aplikacji Spotify wdrażane są dla wszystkich użytkowników. Dostęp do nowości nie wymaga zakupu planu Premium. Warto jednak dodać, że część z nich na razie pojawia się tylko na wybranych rynkach, a nie w ujęciu globalnym. Tak jest na przykład z podglądem dla audiobooków, którego to w Polsce nie ma.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij