Udostępnij
Tweetnij

Android Auto lepiej dostosowane pod aplikacje muzyczne

Android Auto otrzymuje nowość, która obejmuje aplikacje muzyczne. Jest to nowy pasek, który jest przeciągany. Taka zmiana została zapowiedziana w Android Auto przez Google wcześniej i teraz zaczyna się pojawiać. Przydatna będzie pod kątem takich aplikacji z muzyką jak na przykład Spotify.

Android Auto otrzymało ostatnio liczne nowości, które Google wprowadziło wraz z projektem Coolwalk. Przy okazji zapowiedziano także integrację z WhatsApp. Teraz pojawia się zmiana obejmująca aplikacje muzyczne. Jest nią specjalny pasek. Co to za funkcja?

Android Auto pasek aplikacje muzyczne
foto: Reddit/u/Stark-23

Wspomniany pasek sprawia, że aplikacje muzyczne z Android Auto zyskały nową funkcjonalność. Pojawia się ona m.in. w Spotify. Dzięki temu można korzystać z dodatkowych opcji, jak przechodzenie do kolejnych ścieżek z utworami lub podcastami i ten element jest przeciągalny. Warto dodać, że Apple w CarPlay też na razie czegoś takiego nie wprowadziło i tym razem Google było pierwsze.

Aplikacje muzyczne z nowym paskiem w Android Auto nie u wszystkich

Warto dodać, że taka nowość nie jest jeszcze widoczna u wszystkich. Aplikacje muzyczne z Android Auto mają taki pasek w przypadku tych użytkowników, którzy otrzymali już dużą aktualizację opartą na projekcie Coolwalk. U pozostałych na razie się nie pojawia, co pewnie z czasem ulegnie zmianie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij