Udostępnij
Tweetnij

Android Auto z Coolwalk udostępniany dla wszystkich

Android Auto z Coolwalk zostało ogłoszone kilka miesięcy temu, ale jego wprowadzenie spotkało się z opóźnieniami. Teraz Google ogłosiło, że zmiany w platformie są udostępniane dla wszystkich użytkowników. Firma twierdzi, że nowości z Android Auto z interfejsem opartym na Coolwalk zostały wdrożone u każdego.

Android Auto z interfejsem opartym na projekcie Coolwalk zostało zapowiedziane w trakcie majowej konferencji IO/2022. Wtedy Google twierdziło, że zmiany zostaną wprowadzone latem zeszłego roku. Tak się jednak nie stało i wdrożenie nowości przeciągało się w czasie. Do teraz, co potwierdzono w trakcie targów CES 2023 w Las Vegas.

Android Auto Coolwalk

Google ogłosiło w trakcie CES 2023, że Android Auto ze zmianami opartymi na Coolwalk są udostępniane dla wszystkich użytkowników. Nowości obejmują nawigację po interfejsie, nowe opcje z zakresu komunikacji z rodziną, kontrolki oparte na Material You czy kartę multimedialną oraz launcher dający szybki dostęp do ostatnio używanych aplikacji. Jest tego całkiem sporo.

Android Auto z Coolwalk to także podzielony ekran

Jedną z najważniejszych nowości z interfejsu Coolwalk dla Android Auto jest podzielony ekran. Dzięki temu wzrosły możliwości z zakresu multitaskingu. Przy okazji jest więcej funkcji multimedialnych. Zmiany są zdecydowanie na plus i cieszy, że Google nie każe już na nie czekać. Powinny być dostępne u wszystkich użytkowników.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij