Udostępnij
Tweetnij

Android Auto z Coolwalk wprowadza zmiany dla aplikacji jak Spotify

Android Auto wraz z Coolwalk otrzymuje istotne zmiany. Obejmują one także aplikacje jak Spotify. Pojawia się nowy widżet, który jest podwójny i w ten sposób na ekranie można uzyskać dostęp do większej liczby elementów czy funkcji. Android Auto z interfejsem opartym na Coolwalk nie jest jeszcze ogólnodostępne.

Android Auto z Coolwalk zostało zapowiedziane kilka miesięcy temu. Google miało wprowadzić zmiany w sierpniu. Tak się jednak nie stało i na razie dostęp do nich mają tylko wybrani użytkownicy. Obejmują one również aplikacje trzecie, w tym na przykład takie, z których skorzystają użytkownicy platformy Spotify.

Android Auto Coolwalk zmiany aplikacje Spotify
foto: Reddit/mynamesjefffffs
Android Auto Coolwalk zmiany aplikacje Spotify
foto: Reddit/mynamesjefffffs
Android Auto Coolwalk zmiany aplikacje Spotify
foto: Reddit/mynamesjefffffs

Interfejs oparty na Coolwalk wprowadza w Android Auto nowy widżet. Mogą z niego skorzystać aplikacje deweloperów trzecich i jest on podwójny. W ten sposób na podzielonym ekranie można uzyskać dostęp do dodatkowych elementów czy funkcji. Zmiany te dostrzegł jeden z użytkowników serwisu Reddit i dzięki temu mamy okazję zobaczyć to na zdjęciach.

Zmiany z Coolwalk w Android Auto u nielicznych

Google udostępniło już Android Auto 8.0, ale na razie zmiany związane z interfejsem opartym na Coolwalk nie są szeroko dostępne. Widzą je u siebie wybrani użytkownicy platformy. Na razie nie wiadomo, kiedy zostaną włączone u wszystkich. Może to w zasadzie nastąpić w dowolnej chwili.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij