Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 8.0 z Coolwalk blisko. Tak to ma wyglądać

Android Auto 8.0 wprowadzi nowy interfejs oparty na projekcie Coolwalk. Google planuje zacząć go wdrażać w niedługim czasie. Tymczasem jeden z użytkowników zdołał na własnym urządzeniu włączyć te zmiany. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, co wniesie Android Auto 8.0, którego premiera musi być blisko.

Android Auto 8.0 wprowadzi wiele zmian, które Google zapowiedziało już w trakcie majowej konferencji I/O 2022. Zostaną one oparte na projekcie Coolwalk. Teraz dowiadujemy się, że udało się je włączyć jednemu z użytkowników serwisu Reddit. Następnie pochwalił się on zdjęciami, na których uwieczniono modyfikacje.

kiedy Android Auto 8.0 Coolwalk
fot.: u/ahmadravat/Reddit
kiedy Android Auto 8.0 Coolwalk
fot.: u/ahmadravat/Reddit

Użytkownik serwisu Reddit zdołał aktywować zmiany oparte na Coolwalk dla Android Auto 8.0. Udało mu się tego dokonać na zrootowanym urządzeniu z mniejszym wyświetlaczem, co widać na załączonych wyżej zdjęciach. Warto dodać, że dokonano tego na aktualnej wersji beta platformy.

Coolwalk w Android Auto 8.0 jeszcze w sierpniu

Google podobno planuje zacząć udostępniać aktualizację do Android Auto 8.0 jeszcze w tym miesiącu. Wtedy zmiany bazujące na projekcie Coolwalk zostaną udostępnione dla wszystkich użytkowników. W aktualnej wersji beta oprogramowania, po włączeniu nowości okazuje się, że pewne elementy wymagają jeszcze dopracowania. Firma zapewne wprowadza ostatnie szlify, aby platforma była pozbawiona na premierę jak największej ilości błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij