Udostępnij
Tweetnij

Firefox 103 dostępny. Co nowego w przeglądarce Mozilli?

Firefox 103 to najnowsza przeglądarka internetowa firmy Mozilla. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu? Nowości nie brakuje, choć z drugiej strony nie ma ich zbyt wiele. Ponadto Mozilla w aktualizacji Firefox 103 wprowadziła poprawki znanych błędów. W tym związanych ze znalezionymi lukami bezpieczeństwa.

Firefox 103 to przeglądarki internetowa, która debiutuje po kilku tygodniach wydania z numerkiem 102. Mozilla ponownie przygotowała pewne nowości, których to może nie ma zbyt wiele, ale na pewno warto o nich wspomnieć. Zobaczmy sobie, co nowego przygotowano z myślą o tej wersji.

Mozilla Firefox 103 – co nowego

Wśród nowości z przeglądarki internetowej Firefox 103 z pewnością warto wspomnieć o poprawionej responsywności w systemie macOS w czasie dużego obciążenia procesora. Następnie mamy podświetlanie wymaganych pól w formularzach PDF. Mozilla chwali się poprawioną wydajnością w trakcie pracy na ekranach z odświeżaniem obrazu w 120 Hz lub większym.

Firefox 103 wprowadza też poprawki obejmujące tryb obraz w obrazie. Dodano tu możliwość zmiany fontu bezpośrednio z okna PiP. Następnie mamy usprawnienia z zakresu ułatwień dostępności w systemie Windows. Mozilla chwali się też szybszym uruchamianiem przeglądarki po procesie instalacji. Najnowsze wydanie wprowadza także poprawki dla znalezionych błędów, również z zakresu bezpieczeństwa.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij