Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Band 7 z nową aktualizacją firmware. Są nowości

Xiaomi Mi Band 7 to opaska, która załapała się na nowe uaktualnienie. Najnowsza aktualizacja firmware wprowadza pewne nowości. Są to m.in. trening interwałowy dla części funkcji śledzenia czy możliwość zmiany koloru fontu w tarczach ze zdjęciem. Aktualizacja dla opaski Xiaomi Mi Band 7 wprowadza też poprawki.

Xiaomi Mi Band 7 to opaska, która jest dostępna także w Polsce. Pojawiła się nowa aktualizacja firmware dla urządzenia, która oznaczona jest numerkiem 1.19.1.5. Co nowego tu znajdziemy? Pewnych nowości nie brakuje. Zobaczmy sobie jakie zmiany wprowadza uaktualnienie.

Xiaomi Mi Band 7 aktualizacja firmware nowości

Nowa aktualizacja firmware dla opaski Xiaomi Mi Band 7 dodaje możliwość zmiany koloru fontu na tarczach ze zdjęciem. Następnie mamy opcję treningu interwałowego dla części funkcji z zakresu śledzenia aktywności fizycznych. Dodano też zegar światowy. Nie zabrakło również poprawek błędów i kilku optymalizacji.

Nowa aktualizacja firmware dla Xiaomi Mi Band 7 w Chinach

Wspomniana aktualizacja firmware dla opaski Xiaomi Mi Band 7 została udostępniona w Chinach. Tak więc nie dotyczy to urządzenia dostępnego na globalnych rynkach, a więc też w Europie. Uaktualnienie rozwiązuje także znane błędy. Wśród nich są problemy z poprawnym wyświetlaniem długich wiadomości, gdzie dochodziło do nakładania się na siebie tekstu czy związane z poprawną obsługą wielu języków.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij