Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.6 — aktualizacja platformy Google udostępniana. Co z Coolwalk?

Android Auto 7.6 to najnowsza aktualizacja popularnej platformy. Google cały czas każe czekać nam na Coolwalk. Uaktualniona aplikacja wprowadza jednak rozwiązania różnych problemów. W tym powiązanych z Asystentem Google. Zaktualizowane Android Auto 7.6 jest już wdrażane i możecie tam napotkać pewną nową funkcję.

Android Auto 7.6 wychodzi z fazy beta. Po kilku tygodniach testów tej wersji oprogramowania Google zaczęło udostępniać jej finalną wersję. Jest to już kolejne wydanie po tym z numerkiem 7.5 z kwietnia. Co nowego tu znajdziemy? Niestety nie są to wyczekiwane zmiany w interfejsie, które wprowadzi Coolwalk.

Google w Android Auto 7.6 testowało inteligentne odpowiedzi na wiadomości. Jednak ta funkcja nie pojawia się u wszystkich w finalnej wersji. Poprawiono także liczne błędy. Wśród nich są przekierowywanie połączeń głosowych na inne urządzenia czy „coś poszło nie tak” z Asystentem w roli głównej.

Aktualizacja Android Auto 7.6 nadal bez Coolwalk

Android Auto 7.6 nie wprowadza zmian w interfejsie opartych na projekcie Coolwalk. Pozostaje wierzyć, że więcej na ich temat usłyszymy w trakcie majowej konferencji Google I/O 2022. Przy okazji prowadzone są prace nad poprawą kompatybilności ze sprzętami Samsunga z serii Galaxy oraz ustawieniami języka. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij