Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.6 wprowadza szybkie odpowiedzi na wiadomości

Android Auto 7.6 wprowadza ciekawą nowość. Google dodało w tej wersji platformy szybkie odpowiedzi na wiadomości. W ten sposób użytkownicy aplikacji będą mogli odpisać rozmówcy za pomocą jednego dotknięcia palcem. Na razie funkcja znajduje się w Android Auto 7.6 dostępnym w poglądowej wersji beta.

Android Auto 7.6 jest kolejnym wydaniem popularnej aplikacji po niedawno udostępnionej wersji z numerkiem 7.5. Google wprowadziło tu ciekawą nowość. Tą są szybkie odpowiedzi na wiadomości. Są to gotowe podpowiedzi, które można przesłać nadawcy za pomocą zaledwie jednego dotknięcia. Jak to działa?

aktualizacja Android Auto 7.6 beta szybkie odpowiedzi na wiadomości

Zasada działania nowej funkcji jest bardzo podobna do tej, którą Google już dawno wprowadziło do poczty Gmail. Pod odebraną wiadomością w Android Auto pojawia się kilka gotowych odpowiedzi. Wybranie jednej z nich powoduje wysłanie jej do adresata. W trakcie prowadzenia pojazdu będzie to bardzo przydatne.

aktualizacja Android Auto 7.6 beta szybkie odpowiedzi na wiadomości

Szybkie odpowiedzi na wiadomości w Android Auto 7.6 beta

Na razie funkcja testowana jest w wersji beta Android Auto. Pojawiła się u wybranych testerów w poglądowym wydaniu z numerkiem 7.6.1215. Pojawia się także możliwość wyboru własnej wiadomości tekstowej, która zostanie podyktowana. Nowość pojawi się zapewne w finalnym wydaniu aplikacji z tym samym numerem, co powinno nastąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij