Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.5 dostępne w sklepie Google Play

Android Auto 7.5 jest już dostępne do pobrania. Aktualizacja pojawiła się w sklepie Google Play. Co nowego tu znajdziemy? Oficjalny wykaz zmian jest bardzo krótki i oszczędny w słowa. Znajdują się tam informacje wyłącznie o tym, że Android Auto 7.5 zawiera poprawki błędów oraz inne niesprecyzowane udoskonalenia.

Android Auto 7.5 to najnowsza aktualizacja popularnego oprogramowania, które zostało udostępnione w sklepie Google Play. Nastąpiło to po kilku tygodniach beta testów tej wersji. Teraz software został oddany w ręce użytkowników w finalnej odsłonie. Nie znajdziemy tu jednak nowości, a sam wykaz zmian jest bardzo oszczędny.

Google w oficjalnym wykazie zmian Android Auto 7.5 wspomina jedynie o poprawkach zgłoszonych błędów oraz innych udoskonaleniach dla tej platformy, których to jednak nie sprecyzowano. Tak więc tym razem są to tylko usprawnienia oprogramowania. Na zapowiedziane „Coolwalk” nadal czekamy.

Aktualizacja Android Auto 7.5 to pomniejsze uaktualnienie

Google zapowiedziało wcześniej „Coolwalk”, które wprowadzi sporo zmian. Wśród nich jest odświeżony interfejs użytkownika, który doda nowości z zakresu wielozadaniowości. Na tę dużą modernizację trzeba będzie jeszcze poczekać. Możliwe, że do wydania Android Auto z numerkiem 8.0, które kiedyś zostanie w końcu udostępnione. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji i na razie pobierać aktualne uaktualnienie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij