Udostępnij
Tweetnij

Awaria Spotify. Aplikacja generuje problemy i błędy

Spotify ma awarię i wygląda na to, że problemy spowodowane są ostatnią aktualizacją programu. Użytkownicy Androida skarżą się na błędy związane z odtwarzaniem, co objawia się przerywanym streamingiem muzyki. Aplikacja Spotify sprawia też problemy obejmujące powiadomienia i znajdujące się tam kontrolki.

Awaria Spotify dotyczy tym razem wyłącznie aplikacji na urządzenia z systemem Android. Jej użytkownicy zgłaszają problemy i błędy. Te obejmują m.in. odtwarzanie muzyki, które jest przerywane na kilka sekund. Jest to bardzo uciążliwe, bo uniemożliwia wygodne słuchanie utworów. Na tym jednak nie koniec.

Przerywanie odtwarzania muzyki w aplikacji Spotify związane jest m.in. z zanikaniem dolnego paska. To sprawia, że przestaje być widoczne to, co jest aktualnie grane. Inne problemy dotyczą sekcji powiadomienia. Tam natomiast zanikają kontrolki odtwarzania.

Awaria Spotify dotyczy aplikacji z numerkiem 8.7.20.1261

Większość zgłoszeń błędów dotyczy aplikacji Spotify na urządzeniach z systemem Android 12 i pochodzi od właścicieli Pixeli oraz Samsungów Galaxy. Wiemy, że problemy występują po instalacji wersji z numerkiem 8.7.20.1261. Można je więc rozwiązać po cofnięciu się do wcześniejszego wydania oprogramowania, choć nie jest to takie proste. Lepiej więc będzie poczekać, aż Szwedzi sami zareagują na te błędy i usuną je w niedługim czasie wraz z kolejną aktualizacją.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij