Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 z Androidem 12 trafia na eksflagowca Xiaomi

MIUI 13 oparte na systemie Android 12 trafia na kolejnego eksflagowca marki. Tym razem jest to Xiaomi Mi 10T Pro. Uaktualnienie dystrybuowane jest drogą OTA i waży ponad 3 GB. Co w tym przypadku nie powinno dziwić, gdyż jest to MIUI 13 bazujące na dużej aktualizacji samej platformy Google.

MIUI 13 jest dostępne w dwóch wersjach. Jedne smartfony mają nakładkę opartą na systemie Android 12. W innych przypadkach jest to starsza platforma Google. Firma stara się jednak uaktualniać starsze telefony do nowej wersji zielnego robota. Tak się stało w przypadku aktualizacji dla modelu Xiaomi Mi 10T Pro.

aktualizacja MIUI 13 Android 12 dla Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro to eksflagowiec marki z 2020 r. Dla tego modelu została udostępniona aktualizacja oprogramowania w postaci systemu Android 12 z nową nakładką. Jest dokładnie MIUI 13.0.2. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży 3,3 GB. Co nie powinno dziwić, bo jest to duża wersja samej platformy Google. Stąd duży rozmiar.

Android 12 z MIUI 13 dla Xiaomi Mi 10T Pro nie u wszystkich

Aktualizacja do systemu Android 12 z nakładką MIUI 13 jest już udostępniana dla modelu Xiaomi Mi 10T Pro, ale nie jest jeszcze widoczna u wszystkich użytkowników tego telefonu. Jej wdrażanie pewnie będzie odbywać się etapami. Niedługo powinna pojawić się u każdego właściciele tego modelu smartfona.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij